Oferta na weekendowy wyjazd winny

Z przyjemnością przedstawiamy oferty wyjazdu weekendowego przygotowaną przez naszego partnera “Wino Kultura”

Weekend w Kazimierzu Dolnym. Odkryj winnice dwa kroki od Warszawy!

Kazimierz dolny jest turystycznym magnesem. Długa tradycja miasta, silne powiązania z kulturą i sztuką, czy festiwal filmowy to powody dla których miejsce to jest często odwiedzane przez turystów  z Całej Polski.

Winokultura pragnie zaprosić Państwa do poznania tego uroczego miasta i całego regionu z innej strony- wina i winiarstwa. Zapraszamy na winiarskie wycieczki po Małopolskim Przełomie Wisły, podczas których będziecie mieli okazję poznać winiarzy, spróbować i zakupić ich wina oraz odpocząć w prawdziwie sielskich klimatach!

 Dzień 1. „Wino i ser”

Polskie wina gronowe oraz jakościowe sery wyrabiane tradycyjnymi metodami to najlepsze połączenie przy degustacji. Podczas tej wycieczki odwiedzimy 2 najbardziej malownicze winnice w regionie oraz mleczarnie, w której wytwarzane są regionalne sery.

UWAGA! ZBLIŻA SIĘ WINOBRANIE!

W okresie jesiennym, przy odrobinie szczęścia i dobrej pogody, będzie okazja przeżyć samodzielnie uroki winobrania!

Czas trwania: 3-4 godz.

Dzień 2. „Polskie Bąbelki”

Na północ od Kazimierza D. swoje winnice prowadzą dwaj prekursorzy polskiego wina musującego w regionie. Podczas tej wycieczki odwiedzimy jedną z tych winnic (Winnica Maja) i spróbujemy polskich „szampanów”. Następnie udamy się do Winnicy Mały Młynek, w której czekać będzie poczęstunek w prawdziwie włoskim stylu: własnoręcznie wyrabiana pizza z przydomowego pieca i tutejsze wina oczywiście!

Czas trwania: 3 godz.

Dowiedz się więcej:

http://www.winokultura.pl/dokument,weekend-w-kazimierzu-dolnym.-odkryj-winnice-malopolskiego-przelomu-wisly,68

This entry was posted in Visegrad Wine Route. Bookmark the permalink.